English

VIDEO| Përfshihet nga flakët apartamenti në Kamëz, tymi përfshin pallatin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një apartament në një bllok banimi në Kamëz është përfshirë nga flakët këtë të mërkurë.

- Advertisement -

Nga informacionet paraprake dyshohet se zjarri ka nisur si pasojë e një shkëndije elektrike.

Shërbimi zjarrfikës ka shkuar në vendngjarje dhe ka bërë të mundur neutralizimin e flakëve.

Raportohet vetëm për dëme materiale dhe asnjë person të lënduar.

Grupi hetimor po vijon punën për abzrdhjen e plotë të shkaqeve të rënies së zjarrit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?