English

VIDEO| Rama mbërrin në Durrës për mbylljen e fushatës elektorale

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kryeministri i vendit, Edi Rama ka mbërritur para pak minutash në Durrës.

- Advertisement -

Kryesocialisti, i shoqëruar nga drejtuesi politik i qarkut, Adrian Çela, kandidatja e socialistëve në zgjedhjet e 14 majit, kryebashkiakja Emiriana Sako  dhe deputetët, është pritur nga dhjetra simpatizantë në sheshin përpara bashkisë.

Aty, Rama do të mbyllë sonte fushatën elektorale.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?