Vrasje me armë zjarri në Rrëshen, një viktimë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar paraditen e sotme në Rrëshen.

Burime për Euronews Albania, bëjnë me dije një person ka mbetur i vrarë. Viktima është identifikuar si Martin Bardhi, emër i njohur për drejtësinë pasi më herët ka qenë në kërkim për tentativë vrasje ndaj Saimir Reçit.

Ngjarja ka ndodhur afër komisariatit të policisë  në Rrëshen.

- Advertisement -

Burime për Euronews Albania, bëjnë me dije një person ka mbetur i vrarë. Viktima është identifikuar si Martin Bardhi, emër i njohur për drejtësinë pasi më herët ka qenë në kërkim për tentativë vrasje ndaj Saimir Reçit.

Grupi hetimor ka administruar çdo provë dhe dëshmi me qëllim zbardhjen e plotë të ngjarjes, ku nuk përjashtohet mundësia ketë zanafillën tek konfliktet e vjetra mes fiseve Bardhi dhe Reçi në Rrëshen.














LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Shefi i OKB-së paralajmëron për “katastrofë humanitare” në Gazë

Edhe të enjten, Izraeli vijoi sulmet ndaj militantëve të Hamasit në qytetet më të mëdha të Rripit të Gazës, duke shkaktuar vdekjen e 350...

Scholz bën thirrje për solidaritet me hebrenjtë, në nisje të festës së tyre

Kancelari gjerman, Olaf Scholz ka bërë thirrje të enjten për solidaritet me hebrenjtë në Gjermani, teksa  ka ndezur qiriun e parë në nisje të...

8 dhjetori, Dita Kombëtare e Rinisë

Sot shënohet Dita Kombëtare e Rinisë. Më 8 dhjetor 1990, një grup studentësh e pedagogësh të Universiteteve të Tiranës, u bënë iniciatorë e protagonistë...





TË FUNDIT

Shefi i OKB-së paralajmëron për “katastrofë humanitare” në Gazë

Edhe të enjten, Izraeli vijoi sulmet ndaj militantëve të Hamasit në qytetet më të mëdha të Rripit të Gazës, duke shkaktuar vdekjen e 350...

Scholz bën thirrje për solidaritet me hebrenjtë, në nisje të festës së tyre

Kancelari gjerman, Olaf Scholz ka bërë thirrje të enjten për solidaritet me hebrenjtë në Gjermani, teksa  ka ndezur qiriun e parë në nisje të...

8 dhjetori, Dita Kombëtare e Rinisë

Sot shënohet Dita Kombëtare e Rinisë. Më 8 dhjetor 1990, një grup studentësh e pedagogësh të Universiteteve të Tiranës, u bënë iniciatorë e protagonistë...

“PS kërkon autorsinë e Reformës”- Kikia: Arsyeja pse Rama riktheu Fatmir Xhafajn

Analisti Mentor Kikia është shprehur se rikthimi i Fatmir Xhafajt në vëmendje të publikut nga PS, është bërë me qëllim që kjo forcë politike...

60 ditë dënim për opozitën? Deputetja e PS: S’do i vënë më zjarrin Parlamentit

Deputetja e Partisë Socialiste, Pranvera Resulaj tha në “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania, se vendimi për të përjashtuar me 60 ditë deputetët...






 








Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×