English

Emri| Vritet me thikë 23-vjeçari në Fier

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 23-vjeçar është vrarë me thikë mbrëmjen e së premtes në Fier.

- Advertisement -

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 21:00, në rrugën “Ramiz Aranitasi”, ku shtetasi Xhuljano Mihaj 39 vjeç, gjatë një konflikti për motive të dobëta, ka goditur me mjet prerës (thikë), shtetasin Xhimi Bakaj 23 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka humbur jetën në spital

Shërbimet e Policisë kanë kapur dhe shoqëruar në polici shtetasin Xhuljano Mihaj, dhe  po kryhen veprimet e mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin ligjor të rastit.

LEXO GJITHASHTU:

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?