English

Zjarr në Kamëz, digjen disa automjete në një biznes privat

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Rreth orës 04:00 të mëngjesit në rrugën “Donald Trump”, Kamëz, ka rënë zjarr dhe janë djegur disa automjete, në një biznes për dhënien e automjeteve me qira.

- Advertisement -

Sipas informacioneve të siguruara nga gezetari i Euronews Albania, Eni Ferhati, dyshohet se ngjarja ka qenë e qëllimshme dhe se autori ka spërkatur makinat me benzinë para se tu vinte flakën.

Ndërkohë janë duke u kqyrur kamerat e sigurisë në këtë zonë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?