English

6 ditë në koma, avokat Sokol Mëngjesi dërgohet për mjekim në Athinë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Pasi qendroi për 6 ditë në koma, avokati Sokol Mëngjesi është dërguar për ndihmë të specializuar në Athinë.

- Advertisement -

Lajmin e ka bërë të ditur për Euronews Albaniam, gazetarja Sara Demushi.

Mëngjesin e sotëm, 3 qershor, Mëngjesit i është bërë një skaner ku është parë se ka një ulje të ënjtjes në tru. Po sot është ulur edhe doza e qetësuesve dhe ndodhet në një gjendje më stabël, çka mundëson edhe dërgimin e tij në Athinë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×