English

A është Arben Ahmetaj pjesë e Grupit Parlamentar të PS-së? Ja si përgjigjet Balla

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla nuk i është përgjigjur pyetjes së gazetarëve, nëse ish zëvendës kryeministri Arben Ahmetaj, është pjesë e Grupit Parlamentar të kësaj force politike.

- Advertisement -

Në një deklaratë për mediat, Balla nuk bëri të ditur nëse do të merret një vendim për Ahmetajn, pasi kontrolleve në banesën e partneres dhe ish bashkëshortes nga oficerët e BKH-së.

“Unë i mbarova përgjigjet për sot. Flasim javën tjetër. Duhet të them që janë dy gjëra që nuk kanë lidhje me njëra-tjetrën, edhe pse ju mundoheni të krijoni insinuata me pyetjen tuaja”, theksoi ai.

LEXONI GJITHASHTU

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?