English

Aksident në aksin Pogradec-Korçë, makina përmbyset në rrugë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin nacional Pogradec-Korçë, në afërsi të fshatit Çërravë.

- Advertisement -

Sipas informacioneve të para nga vendngjarja mësohet se drejtuesi i një mjeti ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përmbysur në rrugë.

Në makinë udhëtonin burrë e grua që fatmirësisht nuk kanë pësuar dëmtime, ndërkohë që policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje.

Aktualisht po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit, por paraprakisht sipas Policisë, aksidentin mund ta ketë shkaktuar përgjumja e drejtuesit të mjetit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?