English

Aksidenti tragjik në Greqi, Xhaçka shpreh ngushëllimet për familjarët e viktimave

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ministrja Olta Xhaçka ka reaguar për tragjedinë në  Greqi ku humbën jetën  36 persona dhe  u plagosën dhje tëra të tjerë.

- Advertisement -

Në një postim që ka bërë në rrjetet sociale, Xhaçka ka shprehur ngushëllimet për familjarët e viktimave ndërsa ju uron shërim të shpejt të plagosurve.

“Të trishtuar nga aksidenti tragjik që ndodhi në Tempe në Greqi 🇬🇷 nga përplasja e dy trenave.

Mendimet dhe lutjet  tona shkojnë për viktimat dhe familjet e tyre të këtij aksidenti vdekjeprurës. Shërim sa më të shpejtë të plagosurve”-shkruan Xhaçka.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×