English

Artan Lame largohet nga drejtimi i Kadastrës, kush e zëvendëson

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kreu i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, Artan Lame është larguar nga detyra. Mësohet se Lame ka dhënë dorëheqjen nga ky post.

- Advertisement -

Lame pritet të zëvendësohet në këtë detyrë nga Dallëndyshe Bici, e cila aktualisht është në krye të Inspektoratit Kombëtar të Mbrojtjes së Territorit, IKMT.

Artan Lame u emërua 4 vjet më parë në krye të Agjencisë Shtetërore të Kadastrës, institucioni i ri që bashkoi ALUIZNI-n dhe Hipotekën.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?