Artistja shkodrane: Më thonë “vetes ia ke bërë” që nuk ke gjetur burrë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Artistja shkodrane Nermin Shurdha është shprehur se njerëzit shpesh i thonë që ‘ia ke bërë vetes’ prandaj ende nuk ke gjetu njeriun e duhur për të kaluar jetën.

E ftuar në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania ajo tha se nuk ia kishte vendosur synim vetes që në një moshë të caktuar do të ishte e martuar apo do të kishte fëmijë, se mbase sot mund të kishte një familje.

“Sikur unë gjatë këtyre viteve t’i kisha vendosur qëllim vetes që unë në këtë moshë do të jem me fëmijë, mbase do i kisha kushtuar më shumë rëndësi këtij drejtimi. Se kam vendos prefesionin para drejtimeve të tjera, por e kam marrë jetën ashtu siç ka ardhur.

- Advertisement -

Ka ndodhur diçka e bukur, ka zgjat sa ka zgjatur, por jo se kam hyrë në atë mendimin që jam në këtë moshë dhe duhet t’i bëjë gjërat që të funksionojnë. Sikur t’i kisha vendos synim  vetes për diçka madje mund të isha me fëmijë. Më thonë që ia ke bërë vetes”- tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

 
LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

LeBron James rekord absolut, shënon historinë në NBA

LeBron James  shënon historinë duke u bërë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në NBA duke kaluar rekordin e gjatë të Kareem...

VIDEO/ Banorët e Laçit hapin dyert e banesave për turqit: I presim në shtëpitë tona

Kamera e Euronews ishte këtë të mërkurë në qytetin e Laçit, ku mori disa përjetime të qytetarëve në lidhje me tërmetin shkatërrimtar që goditi...

Nuk kursehet Lionel Messi, dhuron shumën e majme për Turqinë dhe Sirinë

Fondacioni i lojtarit të njohur ndërkombëtarisht Lionel Messi ka dhënë një ndihmë të madhe financiare për njerëzit e prekur nga tërtmeti i frikshëm. Mesi dhuron...

TË FUNDIT

LeBron James rekord absolut, shënon historinë në NBA

LeBron James  shënon historinë duke u bërë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave në NBA duke kaluar rekordin e gjatë të Kareem...

VIDEO/ Banorët e Laçit hapin dyert e banesave për turqit: I presim në shtëpitë tona

Kamera e Euronews ishte këtë të mërkurë në qytetin e Laçit, ku mori disa përjetime të qytetarëve në lidhje me tërmetin shkatërrimtar që goditi...

Nuk kursehet Lionel Messi, dhuron shumën e majme për Turqinë dhe Sirinë

Fondacioni i lojtarit të njohur ndërkombëtarisht Lionel Messi ka dhënë një ndihmë të madhe financiare për njerëzit e prekur nga tërtmeti i frikshëm. Mesi dhuron...

Habit anëtari i Dumës ruse: Turqit s’po luftojnë me ne, pse të më vij keq që vdesin

Këshilltari i Ministrit të Brendshëm të Ukrainas, Anton Gerashchenko, ka shpërndarë në Tëitter një video nga një debat televiziv në Rusi, ku një anëtar...

Kalon në Këshillin e Ministrave projekt-ligji i qeverisjes elektronike, detajet

Këshilli i Ministrave miratoi në mbledhjen e kësaj të mërkure pr.ligjin e qeverisjes elektronike. Lajmin e ka bërë me dije zv/kryeministrja njëherësh ministre e Infrastrukturës...
Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×