English

“Basha i ka humbur 10 vjet demokratëve”, Spaho: Punoi për interesat personale

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputeti i Partisë Demokratike, Edmond Spaho tha në një intervistë për Euronews Albania se Lulzim  Basha është përgjegjës për gjendjen në të cilën është sot PD.

- Advertisement -

Sipas Spahiut, Basha i ka humbur 10 vjet demokratëve duke punuar për interesat e tij personale.

“E kam thënë që më mirë bëjmë marrëveshje me Ramën se me Bashën se më mirë se të bëjmë  marrëveshje me kopjen bëjmë me origjinalin. Është njëri që as nuk skuqet as nuk zverdhet, i pafytyrë, batakçi politik, një fatkeqësi e madhe për PD, i ka humbur më shumë se 10 vjet të përpjekjeve të elektoratit dhe anëtarësisë së PD dhe vetëm për interesa personale për të bërë para”, tha Spaho.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?