English

“Bëje një fëmijë ta kesh”, Iva Tiço: Shqiptarët ndërhyjnë edhe në mitrën e gruas

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Iva Tiço tha në emisionin “Review” se Shqipëria është një vend mes dy ekstremeve, ku ka njerëz shumë mendjehapur e pa gjykime, por ka edhe nga ata që edhe kur burri vret gruan thonë “Ajo diçka e ka bërë”.

- Advertisement -

E ftuar për të folur rreth surrogacisë, gazetarja Tiço tha se shpesh ndodh që në Shqipëri njerëzit të “ndërhyjnë edhe në mitrën e një gruaje”.

“E kam dëgjuar një shprehje edhe kur isha pa partner, bëje një vet, bëje ta kesh. Bëja ta kesh se do pendohesh. Po po e bëre ta kesh dhe të pendohesh më pas? Mënyra se si fusim hundët edhe në mitrën e dikujt tjetër është e habitshme”,-tha Iva Tiço në Euronews Albania.

Ndiqni emisionin e plotë: 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?