English

Borova: Burrat janë me këmbë në tokë, gratë të rrezikshme nëse marrin pushtet

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Sipas një studimi, gratë kanë tru më të shëndetshëm dhe më të ngarkuar, që do të thotë se ato shkojnë në burg 14 herë më pak se burrat.

- Advertisement -

Teuta Borova, eskperte udhëtimesh tha se gratë dhe vajzat janë më të rrezikshme ndërsa burrat janë më me ‘këmbë në tokë’.

E ftuar në emisonin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ajo theksoi se e frikëson fakti nëse gratë marrin pushtetin.

“Kam frikë nga femra kur merr pushtet dhe merr dhe anën ekonomike. E ka treguar historia. Vetë gjinia femërore është më e rrezikshme. Burrat janë më me këmbë në tokë. Biznesi politika të merr shumë kohë, ndërsa fëmijët kanë nevojë më shumë për amësinë”- tha ajo.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?