English

Cili do të jetë kandidati i PS në Elbasan? Ja si përgjigjet deputeti Klevis Xhoxhi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Deputeti Klevis Xhoxhi beson se në Elbasan do të jetë kandidat për kryetar bashkie Gledian Llatja, i cili aktualisht është po në këtë pozitë.

- Advertisement -

Në një intervistë për emisionin “Rinon” në Euronews Albania, Xhoxhi theksoi se në PS janë forumet ato të cilat vendosin për kandidatin që do të përfaqësohet PS

“Në PS janë forumet ato të cilat vendosin për kandidatin që do të përfaqësohet PS. Sot Elbasani përfaqësohet nga një kandidat i PS i cili është në punë, në gjykimin tim ka bërë një punë shumë të mirë gjatë këtyre viteve dhe besoj fortë që prokupimi i tij i vetëm  është të çojë zhvillimin e qytetit të Elbasanit dhe jo të ketë prokupimin nëse do të kandidojë apo jo. Besoj fortë se forumet e PS do i japin besimin për një mandat  të dytë”- tha ai.

Ky emision është partneritet i Kongresit Rinor Kombëtar, fondacioneve Konrad Adenauer dhe Fridrisch Ebert, me televizionin Euronews Albania.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×