English

Deputeti i PS, Baftjar Zeqaj në SPAK: S’kam lajm

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ish kryetari i Bashkisë së Fierit dhe aktualisht deputet i Partisë Socialiste, Baftjar Zeqaj është paraqitur në Prokurorinë e Posaçme.

- Advertisement -

Ai nuk ka pranuar të flasë për mediat, por e vetmja gjë që ka thënë është “S’kam lajm”.

Deri më tani edne nuk dihet se për çfarë ishte thirrur Zeqaj në SPAK.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?