English

Digjet makina e drejtoreshës së Tatimeve në Bashkinë e Vlorës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Makina e drejtoreshës së Tatim Taksave në Bashkinë e Vlorës, Anjeza Shiko, është djegur gjatë orëve të vona të mbrëmjes së ditës së diel.

- Advertisement -

Burime bëjnë me dije se makina e drejtoreshës ka qenë  e parkuar në garazh në momentin që u përfshi nga flakët.

Papraprakisht policia dyshon se kemi të bëjmë me një zjarrvënie të qëllimshme dhe ndaj grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve.

Bëhet me dije se ndaj Shiko është lëshuar dhe një urdhër-mbrojtje nga gjykata.

Policia dhe grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjares.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?