English

Divorci i çiftit mbretëror, prokuroria mbyll hetimet për dhunë, çështja për gjykim

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Prokuroria e Tiranës ka mbyllur hetimet dhe ka dërguar për gjykim Princ Lekën, ish-bashkëshorten e tij Elja Zaharias dhe babain e kësaj të fundit Gjergj Zaharia për akuzën e dhunës në familje.

- Advertisement -

Hetimet nisën pas  publikimit të një video  dhe kallëzimit në prokurori  për dhunë në  familje.

Konflikti në familje ka ndodhur në mars të këtij viti në rezidencën e familjes mbretërore në rrugën “Murat Toptani”.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?