E pazakontë! Ja pse e paralizuara punësoi një punonjës seksi nga interneti…

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gjatë kohës që Melanie ishte në izolim social në shtëpinë e saj australiane për shkak të Covid-19, ajo i bëri një premtim vetes.

Pasi të hiqeshin kufizimet, ajo do të punësonte një punonjës seksi, do të humbiste virgjërinë dhe do t’i jepte fund ankthit që kishte krijuar rreth dashurisë dhe intimitetit si një person me aftësi të kufizuara.

Dhe këtë gjë e bëri realitet. Ajo gjeti një agjenci shoqërimi në internet, ku i ra në sy një profil i një burri të quajtur Chayse. E emocionuar, ajo organizoi një rezervim dhe udhëtoi për në banesën e tij për seancën e parë.

- Advertisement -

Askush nuk e kishte prekur Melaninë më parë në një mënyrë jo mjekësore dhe, në moshën 43-vjeçare, ajo e kuptoi se donte më shumë sesa kaq.

Melanie ka përdorur një karrige me rrota që në moshën tre vjeçare pasi është diagnostikuar me mungesë të palcës kurrizore – një gjendje e njohur si mielit transversal. Kjo sëmundje i ka shkaktuar paralizë në këmbë dhe lëvizje të kufizuar në krahë. Si e rritur, ajo përdor punëtorë mbështetës për të ndihmuar me detyrat e përditshme.

Por tashmë ka edhe një punonjës seksi që e bën të ndihet më e plotësuar se kurrë.

 

LEXONI GJITHASHTU:


LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Beleri: Emri i zyrtarit të PD krah Berishës që ka ardhur në burg të më takojë

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë, Fredi Beleri, tha në një intervistë ekskluzive për drejtuesen e emisionit Now në Euronews Albania, Erla Mëhilli se...

Betimi/Beleri flet nga burgu: Si e dha Rama 4 muaj më parë vendimin e sotëm të GJKKO

Kryetari i zgjedhur i Bashkisë së Himarës, Fredi Beleri, ka folur nga burgu për emisionin “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania, pas rrëzimit...

“Do ta bëjë Himarën greke”, Beleri i përgjigjet gazetarëve: Zëdhënës bandash

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë, Fredi Beleri, i cili ndodhte në burg prej 7 muajsh tha në një intervistë ekskluzive për drejtuesen e...

TË FUNDIT

Beleri: Emri i zyrtarit të PD krah Berishës që ka ardhur në burg të më takojë

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë, Fredi Beleri, tha në një intervistë ekskluzive për drejtuesen e emisionit Now në Euronews Albania, Erla Mëhilli se...

Betimi/Beleri flet nga burgu: Si e dha Rama 4 muaj më parë vendimin e sotëm të GJKKO

Kryetari i zgjedhur i Bashkisë së Himarës, Fredi Beleri, ka folur nga burgu për emisionin “Now me Erla Mëhillin” në Euronews Albania, pas rrëzimit...

“Do ta bëjë Himarën greke”, Beleri i përgjigjet gazetarëve: Zëdhënës bandash

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë, Fredi Beleri, i cili ndodhte në burg prej 7 muajsh tha në një intervistë ekskluzive për drejtuesen e...

Ekskluzive/Flet për herë të parë nga qelia Fredi Beleri, akuzon Ramën për arrestimin

Kryetari i zgjedhur i Bashkisë së Himarës, Fredi Beleri, ka folur nga burgu për emisionin “Now me Erla Mwhillin” në Euronews Albania, pas rrëzimit...

Enton Abilekaj: “Sekreti” pse Rama nuk e lejon Belerin të bëhet kryetar bashkie

Gazetari Enton Abilekaj tha në emisionin Now në Euronews Albania se kryeministri Edi Rama vazhdimisht ka ndikuar në vendimin e gjykatës lidhur me çështjet...


 
Sondazh

A mendoni se Serbia mund të provokojë sërish konflikt në Kosovë?
×