English

E rëndë/ Vriten dy vëllezër në Gjakovë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gjakovë, ku dy persona janë gjetur të vrarë në fshatin Madanaj.

- Advertisement -

Lajmin e ka bërë me dije drejtori rajonal i policisë në Gjakovë, Lumni Graishta.

“Janë dy vëllezër. Njëri ka vdekur në vendin e ngjarjes, ndërsa tjetri rrugës për në spital. Vdekjen e kanë konstatuar mjekët e emergjencës në Gjakovë”, tha ai.

Deri më tani nuk dihen detaje të tjera në lidhje me ngjarjen që ka  tronditur Gjakovën.

Policia e Kosoës është në vendin e ngjarjes dhe po vazhdon hetimet.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?