English

EMRI| Shpërthim me lëndë plasëse në banesën e gjyqtarit në Shkodër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një sasi lënde plasëse është vendosur në oborrin e një banesë në Shkodër. Policia tha se ngjarja ndodhi rreth orës 03:13, në lagjen “Tom Kola”, Shkodër.

- Advertisement -

“Tek porta e oborrit të banesës së shtetasit Tonin Sterkaj, 62 vjeç, (me detyrë Gjyqtar në Gjykatën e Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Shkodër) është hedhur lëndë plasëse. Si pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale”, bëri me dije policia.

Shërbimet e Policisë  po vijojnë kontrollin në zonë.

Ndërkohë grupi hetimor po vijon veprimet në vendngjarje për  sigurimin e provave me qëllim  identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?