English

EMRI| U bullizua në Tik Tok, nëna e 4 fëmijëve i jep fund jetës në Durrës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Bedrie Loka, nënë e 4 fëmijëve, i ka dhënë fund jetës duke pirë fotoksinë, pasi u bullizua në rrjetin social “Tik-Tok”.

- Advertisement -

Burime konfidenciale nga policia e Durrësit thonë për Euronews Albania, se 41-vjeçarja kishte denoncuar rreth një vit më parë në polici, se persona të paidentifikuar i kishin hapur adresë false me identitetin e saj dhe e përdornin për ta bullizuar.

Sipas të njëjtave burime, kjo gjendje e kishte shqetësuar shumë nënën e 4 fëmijëve, duke e shtyrë t’i jepte fund jetës.

Policia e Durrësit po heton rastin për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?