English

Euro2024| Konferenca para sfidës me Italinë, Silvinjo: Luftojmë për çdo pikë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Edicioni i 17-të i Kampionatit Evropian ngre siparin mbrëmjen e kësaj të premte, me sfidën hapëse, atë mes Gjermanisë dhe Skocisë.

- Advertisement -

Kuqezinjtë nisin Europianin në ndeshjen ndaj Italisë, në takimin që do luhet të shtunën në Dortmund.

Trajneri i Kombëtares Silvinjo, në një konferencë për mediat me kapitenin e kuqezinjve, Gjimshiti tha se është i lumtur që çon Shqipërinë në Euro2024, ndërsa theksoi se kuqezinjtë do luftojnë për çdo pikë edhe pse janë të vetëdijshëm për grupin e vështirë.

“Ne jemi në një grup shumë të vështirë, jemi të vetëdijshëm se sa e vështirë do të jetë, por do të shkojmë për të garuar, për të luftuar për çdo pikë. E dimë që nuk do të jetë e lehtë, do të jetë e vështirë”, theksoi Silvinjo.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?