English

Fizioterapisti i kombëtares: Ekipi është në superformë, gati për ndeshjen e radhës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Fizioterapisti i kombëtares Ilvi Begolli, i ftuar në GoodMorning Albania foli për gjendjen fizike të lojtarëve.

- Advertisement -

Ai tha se i gjithë ekipi është gati për ndeshjen dhe janë në një formë fizike të shkëlqyer.

“Të gjithë lojtarët janë shumë mirë, nuk kemi asnjë problem. Ekipi është gati për ndeshjen tjetër. Në aspektet fizike dhe problematika shëndetësore nuk kemi asnjë”, tha ai.

Begolli shoi se përplasjet fizike midis Shqipërisë dhe Italisë janë pjesë normale e një ndeshje.

“Gjera të vogla ka gjithmonë edhe në stërvitje ka pak luftë fizike dhe është normale që shoqërohet me dëmtime të vogla, ose fraktura muskulare të vogla që e shoqërojnë futbollistin gjatë gjithë kohës”, tha Begolli.

LEXO GJITHAHSTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?