English

FOTO| Mjeti me të cilin lëvizën autorët e grabitjes në Kamëz

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një argjendari është grabitur nën kërcënimin e armës mbrëmjen e së martës në Kamëz.

- Advertisement -

Euronews Albania ka siguruar fotot e automjetit me të cilin kanë lëvizur autorët, ndërsa policia e cila fillimisht njoftoi se bëhej fjalë për një mjet tip BMw, ka zgjeruar informacionin duke udhëzuar shërbimet të fokusohen te targat e falsifikuara që janë të një automjeti tip Hunday.

Janë ngritur pikat e përkohshme të kontrollit në qarqet Tiranë, Durrës, Lezhë, Kukës dhe Shkodër.

Për këtë rast është krijuar një grup i posaçëm hetimor me specialistë të strukturave të posaçme të luftës kundër krimeve të rënda.

Grupi hetimor mbi bazën e të dhënave të administruara po punon për zbardhjen e dokumentimin e autorësisë të kësaj ngjarje.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×