Gjenden të vdekur në banesë dy të moshuar në Lushnjë, dyshimet e para

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dy të moshuar janë gjetur pa shenja jeta në qytetin e Lushnjës mëngjesin e kësaj të shtune.

Sipas informacioneve paraprake nga policia, shtetasit L. K., 90 vjeç dhe Q. K., 81 vjeçe, kanë ndërruar jetë si pasojë e rjedhjes së gazit në banesë.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

- Advertisement -

“Rreth orës 10:40, në fshatin Rrapëz, Lushnjë, janë gjetur në banesën e tyre, pa shenja jete, shtetasit L. K., 90 vjeç dhe Q. K., 81 vjeçe, të cilët dyshohet se kanë ndërruar jetë për shkak të asfiksisë nga gazi.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

LEXONI GJITHASHTU:

 LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

Holandezët do të dërgojnë anije shpëtimi dhe pompa uji në Ukrainë

Holanda po dërgon dhjetëra varka, pompa uji dhe pajisje të tjera rezistente ndaj ujit në Ukrainë për të ndihmuar në operacionet e shpëtimit pas...

Çiftet që flenë në dhoma të ndara përmirësojnë marrëdhënien e tyre

Gjumi në dhoma të ndara për shkak të një partneri që gërhet mund të përmirësojë marrëdhëniet e njerëzve në vend që të shënojë fundin,...

“Djathin do e hanë politikanët, hirrën do pini ju”, Fermerja: Bulemti, produkt luksi

Fermerja Rigerta Loku tha se produktet e qumështit janë shtrenjtuar aq shumë sa tashmë mund të konsiderohen produkte luksi. Në një intervistë për Euornews Albania...

TË FUNDIT

Holandezët do të dërgojnë anije shpëtimi dhe pompa uji në Ukrainë

Holanda po dërgon dhjetëra varka, pompa uji dhe pajisje të tjera rezistente ndaj ujit në Ukrainë për të ndihmuar në operacionet e shpëtimit pas...

Çiftet që flenë në dhoma të ndara përmirësojnë marrëdhënien e tyre

Gjumi në dhoma të ndara për shkak të një partneri që gërhet mund të përmirësojë marrëdhëniet e njerëzve në vend që të shënojë fundin,...

“Djathin do e hanë politikanët, hirrën do pini ju”, Fermerja: Bulemti, produkt luksi

Fermerja Rigerta Loku tha se produktet e qumështit janë shtrenjtuar aq shumë sa tashmë mund të konsiderohen produkte luksi. Në një intervistë për Euornews Albania...

Shpërthim në xhaminë në Afganistan, vriten 11 persona

Një shpërthim pranë një xhamie në Afganistanin verior vrau të paktën 11 persona në një shërbim përkujtimor për zëvendës guvernatorin provincial të talebanëve, i...

“Nuk e dini se ç’po hani!” Fermerja: Duhet të shqetësoheni për produktet në markete

Fermerja Rigerta Loku tha në një intervistë për “Good Morning Albanians”, se  njerëzit duhet të shqetësohen për produktet që blejnë nëpër supermarkete, sidomos për...
Sondazh

Si i vlerësoni qëndrimet e kryeministrit Kurti për situatën në veri të Kosovës? Kush ka të drejtë?
×