English

Gjendet i pajetë brenda banesës një 67-vjeçar në Gjirokastër, jetonte i vetëm

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një 67-vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në qytetin e Gjirokastrës ndërsa është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për të shpërthyer derën e shtëpisë së tij.

- Advertisement -

Fillimisht mbasditen e së dielës policia lokale është njoftuar se në lagjen “Dunavat” një person ishte bllokuar brenda në banesën e tij dhe nuk përgjigjej..

Pasi shkuan në vendngjarje zjarrfikësit kanë bërë të mundur hapjen e derës së banesës dhe në brendësi të saj u konstatua se personi i mbyllur brenda ishte shtetasi me inicialet Sh.D 67-vjeç.

Ai u konstatua në dyshemenë e dhomës së tij i pajete për shkaqe natyrale. 67-vjeçari jetonte i vetëm dhe ndërsa nuk iu është përgjigjur thirrjeve të fqinjëve ata njoftuan policinë.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?