English

Gjendet i vdekur në makinë 39-vjeçari në Fier, dyshimet e policisë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

39-vjeçari është gjetur i pajetë mesditën e sotme në Daullas të Libofshës. Ai u gjet brenda makinës së tij tip “Volkswagen”  dhe dyshohet se është vetëvrarë me arme zjarri, ndërkohë që banorët e zonës shprehen të habitur nga kjo ngjarje.

- Advertisement -

Ata pohojnë se zona e tyre është mjaft e qete dhe deri ne orën 8:00 te mëngjesit nuk kane parë asnjë makine . Banore te tjerë pohojnë se rreth orës 8:30 automjeti është pare i parkuar por nuk kane dëgjuar asnjë krisme arme. Për ta personi është i panjohur dhe nuk e kane pare me pare ne zone. Ndërkohe grupi i ekspertizës është duke kryer veprimet hetimore .

Rreth orës 11:20, në një automjet tip “Volkswagen”, të parkuar në anë të rrugës, në fshatin Daullas, është gjetur i pajetë, shtetasi J. B., 39 vjeç, banues në Tiranë.

Nga veprimet e deritanishme, dyshohet se 39-vjeçari është vetëvrarë me armë zjarri.

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, ku kanë gjetur një armë zjarri pistoletë dhe një gëzhojë të fishekut të saj.

Grupi hetimor, në drejtimin e Prokurorisë, po vijon veprimet hetimore për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?