Gjinekologia tregon rastin: Çifti me 4 fëmijë më gënjeu, burri nuk donte vajzë

KOMENTE


SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Mjekja gjinekologe, Mirvete Shabani thotë se në Kosovë ka pasur një rast kur një çift e gënjeu e fëmijëve, pasi burri nuk donte vajzë.

Në emisionin “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, Shabani u shpreh se çifti kishte ardhur nga jashtë shtetit, për të parë gjininë e fëmijës.

“Kjo ka ndodhur para 6 vitesh. Kishte një kontroll shtatëzanie te unë. Kur e kam dyshimin se në shtatzani nuk ka diçka në rregull, pyetja ime është sa fëmijë keni? Ky do të ishte fëmija i katërt, por nëna ishte shumë e distancuar, babai u përgjigjte. Nëna nuk foli, foli babai. Kemi ardhur nga jashtë që të shohim gjininë sepse mjeku jashtë nuk na e ka treguar”, theksoi ajo.

- Advertisement -
- Advertisement -

 

LINI NJE KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here


Etiketimet

“100 mijë euro për çdo informacion”, policia zbardh dinamikën e sulmit në TCH

Në vijim të njoftimit të dhënë mëngjesin e datës 27.03.2023, për ngjarjen e ndodhur në Mëzez, ku është qëlluar me armë zjarri në drejtim...

Kapen me 10 kg heroinë në taksi, arrestohen dy vëllezërit shqiptarë në Greqi

Dy vëllezër shqiptarë, 29 dhe 34 vjeç janë arrestuar nga policia greke me akuzën për trafik droge. Arrestimi u bë gjatë një operacioni të Prokurorisë...

U kapën me 760 kg kokainë, arrestohen 21 persona në Itali, mes tyre shqiptari    

Një shqiptar është arrestuar në Itali, pasi akuzohet se është pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës. Mediat italiane bëjnë me dije se...

TË FUNDIT

“100 mijë euro për çdo informacion”, policia zbardh dinamikën e sulmit në TCH

Në vijim të njoftimit të dhënë mëngjesin e datës 27.03.2023, për ngjarjen e ndodhur në Mëzez, ku është qëlluar me armë zjarri në drejtim...

Kapen me 10 kg heroinë në taksi, arrestohen dy vëllezërit shqiptarë në Greqi

Dy vëllezër shqiptarë, 29 dhe 34 vjeç janë arrestuar nga policia greke me akuzën për trafik droge. Arrestimi u bë gjatë një operacioni të Prokurorisë...

U kapën me 760 kg kokainë, arrestohen 21 persona në Itali, mes tyre shqiptari    

Një shqiptar është arrestuar në Itali, pasi akuzohet se është pjesë e një grupi kriminal të trafikut të drogës. Mediat italiane bëjnë me dije se...

Gjakftohtë dhe e armatosur ‘deri në dhëmb’, momenti kur 28-vjeçarja sulmon shkollën

Mediat amerikane kanë publikuar pamjet nga sulmi me armë zjarri që ndodhi ditën e hënë në një shkollë në Nashville. Në video shihet autorja e...

Aktivisti: 6 milionë euro në vit mblidhen nga gjobat, 4 milionë nga vendparkimet

Aktivisti Rigels Xhemollari tha për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se 6 milionë euro në vit mblidhen nga gjobat për parkime të gabuara...


Sondazh

A jeni dakord për rihapjen e basteve sportive sipas kushteve të reja online të qeverisë?
×