English

Identifikohet gruaja e pajetë në plazhin e Durrësit, policia: Dyshohet se u mbyt

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Durrësit ka njoftuar se është identifikuar trupi i pajetë i gruas që u gjet e pajetë paraditen e kësaj të hëne në plazhin e Durrësit.

- Advertisement -

Përmes një njoftimi zyrtar, policia bën me dije se trupi i përket një gruaje nga Tirana e moshës 53-vjeçare me inicialet A.L.

Nga të dhënat paraprake dyshohet se gruaja është rrëzuar aksidentalisht dhe është mbytur në det.

Megjithatë grupi hetimor, po vijon punën për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 11:20, në lagjen nr .13, është gjetur në det, trupi i pajetë i shtetases A. L., 53 vjeçe, banuese në Tiranë, e cila dyshohet se është mbytur aksidentalisht në det. Nga këqyrja paraprake e trupit të 53-vjeçares nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?