English

Berat/ 56-vjeçari tenton të vrasë ish-kunatin, del video kur e përplas me makinë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

56-vjeçari Eduart Dingo, u arrestua sot nga Inpektorët e Krimeve Berat.

- Advertisement -

Ai u arrestua pas tentativës për të vrarë ish/burrin e motrës, duke e goditur atë me makinë.

I dëmtuari Jani Vasiliu dhe Dingo mësohet se kanë pasur prej kohësh konflikte pronësie të vaszhdueshme me njëri-tjetrin, pasi janë edhe komshinj

.Nga një video e kamerave të sigurisë e siguruar nga Euronews Albania duket qartë se se Dingo e godet fuqishëm me mjetin e tij  ish/kunatin, i cili ishte duke punuar në oborrin e banesës.

LEXONI GJITHASHTU: 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?