English

Kate Middleton do jetë pjesë në ditëlindjen e mbretit pas diagnostifikimit me kancer

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Princesha e Uellsit, e cila i është nënshtruar trajtimit të kancerit që nga marsi, planifikon daljen e saj të parë publike në paradën e ditëlindjes së mbretit Charles III, duke thënë se ajo po bën përparim në shëndetin e saj.

- Advertisement -

Princesha e Uellsit tha se ajo “po bëhet më mirë” në trajtimin e saj të kancerit dhe planifikon të marrë pjesë në paradën ceremoniale të ditëlindjes së mbretit Charles III të shtunën, duke shënuar daljen e parë publike të Kate që nga diagnoza e saj.

Gruaja 42-vjeçare e Princit William, e cila njoftoi në mars se po i nënshtrohej kimioterapisë për një formë të paspecifikuar të kancerit, nuk ka bërë asnjë dalje publike këtë vit.

“Mezi pres të marr pjesë në Paradën e Ditëlindjes së Mbretit këtë fundjavë me familjen time dhe shpresoj të bashkohem me disa angazhime publike gjatë verës “,  tha Kate.

LEXO GJTHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?