English

Këmbimi valutor, si qëndron leku sot në raport me monedhat e huaja

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Dollari amerikan këtë të martë më 4 qershor blihet me 92.0 lekë dhe shitet me 93.1 lekë.

- Advertisement -

Monedha europiane euro vijon të qëndrojë në nivele të ulëta, ajo blihet me 100.0 dhe shitet me 100.8 lekë.

Paundi britanik blihet me 117.0 dhe shitet me 118.0 lekë.

Ndërkaq, franga zvicerane këtë të premte blihet me 101.7 dhe shitet me 102.7.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×