English

Ligji për lojërat e fatit, kush janë deputetët e PS që abstenuan

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ditën e sotme Kuvendi votoi ligjin për rikthimin e basteve sportive me 72 vota pro.

- Advertisement -

Në votim nuk morën pjesë deputetët e opozitës, ndërkohë bëhet e ditur se dy deputetë të PS-së, kanë abstenuar votimin.

Bëhet fjalë për deputetët Erion Braçe dhe Fatmir Xhafaj.

Seanca plenare u mbyll brenda 15 minutave nga fillimi i saj, ku maxhoranca kaloi pa asnjë diskutim të gjitha projektligjet dhe pikat në rendin e ditës.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

  • Etiketimet
  • ps

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×