English

Mbledhja e grupit të PS, Rama porosi deputetëve: Respektoni rregulloren

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Ka përfunduar mbledhja e grupit parlamentar të PS. Mbledhja zgjati rreth 60 minuta dhe fokusi ka qenë tek seancat parlamentare.

- Advertisement -

Sipas informacioneve të ardhura nga gazetarja e Euronews Albania, Eksiola Shehu mësohet se kryeministri Rama u ka dhënë porosi deputetëve që të respektojnë rregulloren, ndërsa opozitarët të vijojnë punën e tyre.

Po ashtu është diskutuar rreth pjesëmarrjes se deputetëve ne seancë pleanre dhe komisione, si dhe rreth projektbuxhetit.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?