English

Megaoperacioni| Zbardhen krime të rënda, ekzekutohen më shumë se 10 urdhër arreste  

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetari i Euronews Albania, Eni Ferhati ka bërë me dije se policia është duke zhvilluar aktualisht një megaoperacion nga ku janë ekzekutuar më shumë se 10 urdhër arreste.

- Advertisement -

Artan alias Marjus Tafani, personi që grabiti pikën e këmbimit valutor në Astir pak kohë më parë, është dhe personi që ka ndihmuar policinë të zbardhë disa ngjarje të rënda kriminale si vrasje e atentate.

Sipas Ferhatit, dosja më pas pritet t’i kalojë SPAK-ut.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Kush mendoni se mund ta marrë drejtimin e Rithemelimit nëse Berishës i caktohet masa “Arrest në shtëpi”?
×