English

Miratohet kërkesa e SPAK për arrestimin e Ahmetajt, kush janë deputetët që abstenuan

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kuvendi ka miratuar heqjen e imunitetit të Arben Ahmetatj duke i hapur kështu rrugën SPAK për arrestimin e tij.

- Advertisement -

Kërkesa e SPAK u miratuar me 117 pro, dhe tre abstenim.

Bëhet e ditur se abstenim për kërkesën e SPAK ka votuar, Vangjel Dule, Fatmir Mediu dhe Agron Duka.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?