English

Nga jeta e luksit në burg, ja shqiptarja që përplasi për vdekje vëlla e motër

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Gradac të Kroacisë ku një 29-vjeçare shqiptare, teksa drejtonte automjetin e saj tip “BMW” me targa sllovake, ka përplasur për vdekje dy të rinj kroatë, vëlla e motër.

- Advertisement -

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në datë 9 prill kur shqiptarja Klevisa Ymeri, e njohur në rrjetet sociale për jetë luksoze që bën, bëri një parakalim të gabuar, teksa dyshohet se ecte me 170 km/orë që u kushtoi jetën të rinjve Stejpan Derek 21 vjeç dhe motrës së tij Katarina Derek 19 vjeçe të cilët po udhëtonin me automjetin që u përplas nga Ymeri.

Mediat kroate shkruajnë se 29-vjeçarja shqiptare është arrestuar nga policia e Dubrovnikut ku po mbahet në paraburgim për ngjarjen e rëndë të ndodhur.

Pas aksidentit ajo pësoi lëndime të lehta dhe u mbajt në vëzhgim nga policia dhe pas daljes nga spitali u arrestua.

Sipas asaj që thuhet në media Ymeri pëlqen të fotografohet dhe të filmohet për rrjetet sociale, jep këshilla për grimin, ka 13,800 ndjekës në Instagram, 33,000 në Tik Tok, por aktualisht të gjitha profilet janë të mbyllura.

Sipas fotove, Ymerit i pëlqen të theksojë jetën e saj luksoze, ndaj publikon destinacionet që ka vizituar, veshjet dhe çantat e markave, tregon se kush i ka bërë grimin dhe flokët, ndërsa makinat e saj të preferuara janë fuoristrada në të cilat pozon shpesh.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?