English

“Nuk kam tatuazhe patriotike”, Zhaklin Lekatari: Nuk më ngeli aty patriotizmi

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Gazetarja Zhaklin Lekatari zbuloi në “Good Morning Albanians”, se ajo nuk ka asnjë tatuazh patriotik në trupin e saj dhe se nuk ka ndërmend ta bëjë diçka të tillë.

- Advertisement -

Ajo tha se tatuazhet e saj nuk kanë kuptime personale por janë pjesë e identitetit të saj si individ.

“Jo nuk mendoj se patriotizmi im ka ngelur të shfaqet te tatuazhet, apo se kjo është një pjesë e fortë e identitetit tim që unë duia ta gdhend në trup. Tatuazhet e mia nuk kanë ndodnjë kuptim personal, janë të bukura, përfaqësojnë kultura të ndryshmë, janë pjesë e identitetit tim, si karakter si individ”,-tha Zhaklin Lekatari.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?