English

Policia arreston 26-vjeçarin në kërkim ndërkombëtar për trafikim droge

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Tiranës ka arrestuar një 26-vjeçar që ishte në kërkim ndërkombëtar për trafikim droge.

- Advertisement -

26-vjeçari S.F. u kap në rrugën Haxhi Dalliu në Tiranë të shtunën.

S.F. akuzohet për pjesëmarrje në grup të strukturuar kriminal dhe trafikim droge.

Hetimi për kapjen e këtij personi nisi në Itali dhe bashkëpunuan disa shtete.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×