English

“Qesharake, shoqata e dhelprave të kuqe”, Manjani përplaset me Gjylametin

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Juristi Ylli Manjani debatoi me deputeten socialiste Blerina Gjylameti në emisionin Now në Euronews Albania lidhur me reagimin e gardës dhe praninë e policisë gjatë seancës së sotme në Kuvend.

- Advertisement -

Sipas tij, politika që bazohet në kallëzime penale nuk është politikë.

“Në parlamentin britanik shoqata e dhelprave të kuqe kishte hyrë dhe kishte pushtuar parlamentin dhe gëk-mëk s’bënin ata”, tha Manjani.

“U qëlluan? pyeti Gjylameti. Është normale të qëllohen kolegët? Nëse ju duket e arsyeshme që të zihen me grushte…” vijoi ajo.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?