English

Rea Xhillari padit Berishën dhe 6 deputetë të PD

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Rea Xhillari, vajza e kryeministrit Rama dhe zonjës së tij Linda Rama, ka paditur në Gjykatën e Tiranës Sali Berishën dhe 6 deputetë të Partisë Demokratike.

- Advertisement -

Xhillari ka padiur Berishën dhe deputetet Luan Baçi, Flamur Noka, Tritan Shehu, Albana Vokshi, Edi Paloka, Edmond Spaho  për cënimin të personalitetit dhe reputacionit me anë të shpifjeve.

Shpesh, Rea Xhillari është akuzuar nga Berisha dhe deputetë të PD lidhur me aktivitetin e saj duke hedhur akuza për përfitime tenderash.

LEXONI GJITHASHTU:

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?