English

Rita Ora mposht Dua Lipën?! Dy shqiptaret “përplasen” në eventin madhështor të modës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Met Gala është eventi më i rëndësishëm i modës, ku të famshmit bëhet bashkë në një event madhështor që nuk ka të krahasuar me asnjë tjetër. Mbledhja vjetore e fondeve për këtë vit u bë në nderim dhe si një tribut i stilistit të njohur Karl Lagerfeld.

- Advertisement -

Shumë të komentuara ishin dy shqiptaret, Dua Lipa me të bardhë dhe Rita Ora me fustan të zi, më provokuese. E ftuar në “Good Moorning Albanians”, stilistja Anila Konomi zgjodhi të preferuarën e saj mes  dy këngëtareve shqiptare. Sipas veshja më e bukur ishte ajo e Rira Orës.

“Ky ka qenë një nga krijimet më të bukura. Veshja e Rita Orës më ka pëlqyer më shumë. të bësh atë veshje do tepër kujdes. Ajo linjën klasike e ka sjellë në avangardë. Të jesh në avangardë do të thotë që për një gabim të vogël ta rrëzosh fustanin. Ajo e ka sjellë  në mënyrën më perfekte”,-tha Anila Konomi për Euronews Albania.

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?