English

Shabani përplaset me Këlliçin: Ti duhet te garoje përballë Berishës

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Kreu i Partisë ‘Thurje’  është shprehur se vendi jonë ka nevojë të ecë përpara ndërsa u diskutua për çështjen “Berisha”.

- Advertisement -

Ai debatoi me ish-kandidatin për Bashkinë e Tiranës Belind Këlliçi, duke i thënë se ky i fundit duhet të garonte përballë Berishës dhe jo të dilte në studio televizive të mbronte këtë të fundit.

“Sali berisha nuk është një deputet çfarëdo. Nuk janë një nga. Vendet demokratike i kanë të ndaluar me ligj që një president të qëndrojë më shumë se 4 vite në  një mandat sepse më pas uzorpojnë. Ka Sali Berishë dhe Edi Ramë në çdo sektor. Më vjen keq që Belindi vjen këtu dhe mbron këtë sepse kundër interesit të tij. Belindi duhet të garonte përballë Berishës. Këtu ka nevojë që të ecim përpara”-tha ai.

LEXONI GJITHASHTU: 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Euro 2024| A mendoni se Shqipëria do të mund ta kalojë grupin e “ferrit” në kampionatin Evropian?