English

Shpërthimi me tritol në Shkodër, kush është pronari i automjetit që u hodh në erë

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Policia e Shkodrës ka dhënë informacion zyrtar lidhur ngjarjen e ndodhur në orët e para të mëngjesit në këtë qytet ku një automjeti i është vendosur lëndë plasëse.

- Advertisement -

“Shtetas ende të paidentifikuar dyshohet se kanë hedhur një sasi të vogël lënde plasëse në automjetin e parkuar në bulevardin “Bujar Bishanaku”, në pronësi të shtetasit Bledar Freskina, 40 vjeç. Nga ngjarja ka vetëm dëme të pjesshme materiale”,  bën me dije policia.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes ku po punojnë për të përcaktuar autorësinë e rastit, si dhe për të zbardhur rrethanat.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×