English

Soko: Kemi 5 vjet që flasim për Foltore e Alibeaj, të flasim për hallet e njerëzve

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Eksperti i ekonomisë Pano Soko tha në emisionin Now në Euronews Albania se është e papranueshme që në ekranet televizive flitet vetëm për foltore e Alibeaj.

- Advertisement -

Problemi sot në Shqipëri sipas tij, nuk është Berisha dhe Alibeaj po si do zgjidhen hallet e njerëzve.

“Ndërkohë që jemi në garë po diskutojmë fatin e PD. Gjithë vëmendja duhet të shkonte aty ku është pesha, çfarë po bëhet me pushtetin, si do shkojë në pushtet opozita. Diskutimi që duan qytetarët është t’u zgjidhen hallet e ujit, transportit, parqeve, trafikut. Këto janë problemet që duan të dëgjojnë. Fati i opozitës është thënë dhe stërthënë. Jemi para zgjedhjeve, çfarë t’u themi njerëzve akoma; Alibeaj-Berisha? tha Soko.

 

LEXONI GJITHASHTU:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

spot_img

TË FUNDIT

spot_img

Sondazh

Kush mendoni se ishte fituesi i debatit të parë presidencial në SHBA?