English

Tabaku në SPAK për inceneratorët

KOMENTE

SHPERNDAJE
ARTIKULLIN

Text sizeAa Aa

Jorida Tabaku është paraqitur në ambientet e SPAK të hënën.

- Advertisement -

Nënkryetarja e Partisë Demokratike është thirrur nga Prokuroria e Posaçme lidhur me çështjen e inceneratorëve.

Si kryetare e Komisionit Hetimor të ngritur në Kuvend për çështjen e inceneratorëve, Tabaku takoi kreun e SPAK, Arben Kraja.

Më pas, ajo dha një deklaratë për mediat ku theksoi dhe njëherë mbështetjen për SPAK.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Etiketimet

TË FUNDIT

Sondazh

Altin Dumani paraqiti raportin e Prokurorisë së Posaçme, si e vlerësoni punën e SPAK për vitin 2023?
×