agron gjekmarkaj

Pas disa muajsh mungesë Gjekmarkaj rikthehet në PD, i bashkohet grupit të Alibeaj

Pas disa muajsh mungese Agron Gjekmarkaj është shfaqur në mbledhjen e grupit të Partisë Demokratike të zhvilluar këtë të premte nga...

Flutura Açka përlotet teksa Grida Duma lë mandatin

Deputetja e Partisë Demokratike, Flutura Açka është përlotur teksa Grida Duma po njoftonte lënien e mandatit. Ajo është shfaqur e prekur dhe...

“Ne do jemi copë-copë, ushqim për Ramën”, Gjekmarkaj bën paralajmërimin

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj është shprehur se shumica relative dhe pakica relative në këtë PD duhet të kuptojnë përgjegjësinë...

Gjekmarkaj: S’jam spiun, çfarë i them të huajve dhe Yuri Kim-it për PD-në

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj deklaroi se gjatë takimeve që zhvillohet me të huajt, veçanërisht ambasadoren amerikane, Yuri Kim, përpiqet...

Gjekmarkaj këshillë deputetëve të PD-së: Mos sulmoni Yuri Kim-in

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj u ka dhënë një këshillë kolegëve të tij, në lidhje me raportet me Shtetet e...

Gjekmarkaj kritika Bashës: Kthehu bëj detyrën e deputetit, gabimi i fundit

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Gjekmarkaj është treguar kritik ndaj Lulzim Bashës, duke thënë se ky i fundit nuk po e...

Mjeku Alimehmeti ‘rrëzon’ Veliajn për Tiranën? Flet Agron Gjekmarkaj

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj ka folur në lidhje me emrat të cilët po qarkullojnë si kandidatë të mundshëm të...

Gjekmarkaj: Pse kam refuzuar të pi kafe me Jozefina Topallin

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj tha se me Jozefina Topallin për herë të fundit ka pirë kafe para tre vitesh. Në...

“Ke kaluar limitin”, Gjekmarkaj mesazh Berishës

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj i ftuar në emisionin “Now” në Euronews Albania, pati një mesazh për kreun e PD,...

“8 janari ditë e zezë”, Gjekmarkaj i rikthehet përplasjes në PD

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj në një intervistë për emisionin “Now” në Euronews Albania, rikujtoi përplasjen mes demokratëve më datë...

‘Të ka blerë Edi Rama’, Agron Gjekmarkaj i përgjigjet kritikëve

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj u është përgjigjur kritikëve, të cilët e kanë akuzuar se bashkëpunon me kryeministrin Edi Rama. Në...

Gjekmarkaj thyen heshtjen: Pse zgjodha të mos flas

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj në një intervistë për emisionin “Now” në Euronews Albania, tregoi se përse nuk ka komentuar...

Gjekmarkaj: Pedagogët e studentët protestojnë sot për një trajtim më dinjitoz

Deputeti i Partisë Demokratike Agron Gjekmarkaj, nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, ka reagur në lidhje me grevën e paralajmëruar nga...

FOTO | Pas Berishës, deputeti demokrat ulet në karrigen e socialistëve në Kuvend

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha u ul në karriget e deputetëve socialistë në seancën plenare të së enjtes në Kuvend,...

Agron Gjekmarkaj dorëhiqet nga funksionet politike në PD

Zv.kryetari i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj ka dhënë dorëheqjen nga çdo funksion politik në parti. Gjekmarkaj ka kërkuar që të ngrihet një...

Kandidatët e Berishës s’dalin dot mbi PD, pretendon Gjekmarkaj

Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Gjekmarkaj nuk sheh asnjë mundësi që kandidatët e mbështetur nga Sali Berisha të marrin më shumë...