aksident

E trishtë| Vdes në aksident me makinë futbollisti shqiptar në Itali

Një 26-vjeçar shqiptar i identifikuar si Detar Tali Muça, ka humbur jetën në një aksident automobilistik në autostradën pranë qytetit të...

E shtypën 2 makina duke dhënë ndihmë në një aksident, humb jetën shqiptari në Zvicër

Një shqiptar i Kosovës humbi jetën tragjikisht të mërkurën në mbrëmje pasi u përplas nga një makinë në Zvicër. Ngjarja ndodhi autostradën...

Aksident me vdekje në Lushnjë, Benz-i “fluturon në ajër” çiklistin

Një aksident me vdekje ka ndodhur mesditën e kësaj të enjteje në Lushnjë në vendin e quajtur "Stan Karbunarë". Bëhet me dije...

Betonierja “shtyp” makinën te rrethrrotullimi i Saukut

Një aksident ka ndodhur te rrethrrotullimi i Saukut, pranë qendrës tregtare TEG këtë të martë. Një betoniere duke kaluar në rreth ka...

Aksident me vdekje në Lushnjë, karrotreci përplas këmbësorin

Një person ka humbur jetën në një aksident të ndodhur në orët e para të mëngjesit të së hënës në aksin...

VIDEO| Makina përplas qytetaren te Materniteti i Vjetër në Tiranë

Një aksident ka ndodhur në Tiranë, paraditen e sotme. Një qytetare është përplasur nga një automjet, përballë maternitetit "Mbretëresha Geraldinë". Forca të shumta...

Aksident në Fushë Krujë, 1 i plagosur

Një person ka mbetur i plagosur pasi me automjetin që drejtonte është përplasur me një mjet bujqësor. Ngjarja ka ndodhur në orët...

Motori del nga rruga, humb jetën shoferi në Velipojë

Një aksident ka ndodhur të shtunën rreth orës 22:20, në aksin rrugor Shkodër- Velipojë. Një motor ka dalë nga rruga e si...

U përplas për vdekje nga kamioni, viktima 32-vjeçari personazh i njohur i Tik-Tok

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është shënuar të martën në Tiranë. Kamioni ka përplasur një këmbësor në rrugë Kastrioti...

Aksident me vdekje në Tiranë, kamioni përplas këmbësorin

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur të martën në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Kastriotët”, ku shtetasi...

Aksident në Korçë, makina përplas motorin

Një aksident me pasojë plagosjen e një personi ka ndodhur të martë në Korçë. Policia tha se ngjarja ndodhi në afërsi...

Aksident në Librazhd, 2 viktima

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur në aksin rrugor “Librazhd-Prrenjas”, rreth orës 07:45 të së hënës. Si pasojë kanë humbur jetën...

Aksident me vdekje në Sukth, makina përplaset me motoçikletën

Një tjetër aksident me pasojë vdekjen është regjistruar pak minuta më parë në vend. Një automjet dhe një motoçikletë janë përplasur rreth...

VIDEO| Tronditëse, makina në Astir “fluturon” në ajër qytetarin  

Euronews Albania ka siguruar videon e kamerave të sigurisë që tregojnë aksidentin e rëndë të kësaj të diele në Astir. Nga pamjet...

Aksident me vdekje në Astir

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të diele në Astir. Si pasojë, 1 person ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Automjeti humb kontrollin dhe del nga rruga, katër të plagosur

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në fshatin Shakfane, në Durrës. Drejtuesi me inicialet H.C., ka humbur kontrollin...