alda klosi

Zgjaten me 3 muaj hetimet për Alda Klosin

Gjykata e Tiranës ka pranuar kërkesën e Prokurorisë për zgjatjen e afateve të hetimeve dhe paraburgimit me 3 muaj për Alda...

Alda Klosi para Gjykatës, kërkon lirim nga burgu, gjyqtarja dorëhiqet nga çështja

Alda Klosi ka kërkuar këtë të martë ndryshim të masës së sigurimit në Gjykatën e Tiranës. Ajo është e dyshuar për...

“Kam mamanë sëmurë”| Kërkoi ndryshimin e masës së sigurisë, shtyhet gjyqi për Klosin

Është shtyrë seanca në gjykatë për kërkesën e ish-zyrtares Alda Klosi për të ndryshuar masën e sigurisë të “Arrestit me burg”....

Alda Klosi ballafaqohet me pastruesen Dobi në prokurori, zbardhen dëshmitë e dhëna

Alda Klosi dhe sanitarja e saj Rozeta Dobi, janë shoqëruar këtë të mërkurë në Prokurorinë e Tiranës, ku janë ballafaquar në...

Alda Klosi shoqërohet në prokurori, do ballafaqohet me pastruesen Dobi

Alda Klosi dhe sanitarja e saj Rozeta Dobi, janë shoqëruar këtë të mërkurë në prokurori. Nga burgu i grave drejt institucionit të...

“Kam mamanë sëmurë” Gjykata refuzon kërkesën e Klosit dhe e lë në burg, flet avokati

Gjykata e Apelit të Juridiskionit të Përgjithsëhm ka refuzuar kërkesën e Alda Klosit për masë më të butë sigurie, nën argumentet...

Hidhet shorti, kush është gjyqtarja e Alda Klosit

Në Gjykatën e Apelit është hedhur shorti për çështjen e Alda Klosit. Nga shorti është vendosur që çështjen në Apel do ta...

Kujt i përkasin 400 mijë € në tubin e asprimit? Merret sërish në pyetje Havier Dodi

Në prokurorinë e Tiranës ështe thirrur për t'u marrë në pyetje djali i Rozeta Dobit, Havier Dobi. Ky i fundit, sipas...

Apartament dhe garazh, sekuestrohen pasuritë e Alda Klosit

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për zyrtaren Alda Klosi. Në zbatim të urdhrit të Prokurorisë, sot...

Avokati tregon ku u morën paratë që u gjetën në shtëpinë e Alda Klosit

Avokati i Alda Klosi, Ilirjan Muho në një deklaratë për mediat është shprehur se 400 mijë eurot e gjetura në banesën...

“Deklarata e Dobit është e rreme”, flet avokati i Alda Klosit që u la në burg

Avokati i Alda Klosit, Ilirjan Muho ka dalë në një deklaratë për mediat pasi kësaj të fundit iu dha masa e...

Iu vodhën mijëra euro në banesë, jepet masa e sigurisë për Alda Klosin

Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë "arrest me burg" për zyrtaren Alda Klosi, e cila ndodhet në ambientet e...

Gazetari bën deklaratën e fortë: Alda Klosi ka folur me ish-shefat, SPAK ka përgjime

Gazetari Lavdrim Lita ka zbuluar në Euronews Albania detaje të reja nga dosja hetimore e Alda Klosit, ish-zyrtares të arrestuar, në...

Çfarë po ndodh me Alda Klosin? Masa do jepet në spital, hetuesit ripyesin pastruesen

Seanca për dhënien e masës së sigurisë për Alda Klosin do të zhvillohet ditën e martë në orën 10:30 në ambientet...

Çipa: Asnjë gjurmë për CV e Alda Klosit në administratën publike, çështje serioze

Gazetari Aleksandër Çipa tha për “Review” në Euronews Albania se nuk ka asnjë gjurmë të CV-së së Alda Klosit në administratën...

“S’i binte violinës në tallava të kishte 500 mijë €”- Debat për pasurinë e Klosit

Eksperti i kriminalistikës Artan Rexhepi, u përfshi në një debat me avokatin Gentian Rumano në lidhje me pasurinë e ish-zyrtares Alda...